Eskişehir Asansör Bakım

 

HAKKIMIZDA

 

Kayseri’de, 1999 yılında kurulan ve 2003 yılında Şirketleşmeye geçen Yay Asansör, sektördeki gelişmeleri sürekli takip eden dinamik yapısı ve pazardaki yeni taleplerin farkında olan firma yönetimi ile sektörde iddialı firmalardan biri olmayı sürdürmektedir.

Yay Asansör genel olarak her türlü elektrikli, hidrolik, insan, hasta, yük asansörlerini, yürüyen merdiven ve bantlarını kapsayan tüm süreçlerde hizmet vermektedir.

Firmamız, Asansörün montajı sırasında gerekecek her türlü metal bazda iş de yine firmanın kendi olanaklarıyla teminini yapmaktadır. Tüm işlemler ilgili formlara uygun bir şekilde yetkili teknik personeller kontrolünde yürütülür.

Asansöre ait elektrikli, hidrolik ve mekanik diğer hususlar, cihazlar ve her türlü yapı malzemeleri gerek yurtiçi, gerekse yurtdışından yüksek kaliteli malzemeler üreten güvenilir firmalardan temin edilir. Malzeme ve materyal ihtiyacını karşılarken dikkat ettiğimiz husus asansör kullanıcılarının can ve mal güvenliğinin sağlanmasıdır.

Müşteri memnuniyetini kalıcı kılmak için gerekli koşulları oluşturup, iş ahlakı ve prensiplerine bağlı kalarak rakiplerimizden daha iyi olduğumuzu müşterilerimize hissettirmek amacı ile güler yüzlü hizmet anlayışı ve bilgisi yeterli personeli ile ürün ve hizmette satış öncesi ve sonrası en yeni ve güvenilir yöntemleri uygulayarak kaliteyi güvence altına alacak, sistemin sürekliliğini sağlamaktır. Kendinden aldığı gücü yaptığı doğru yatırımlarla güvene dönüştürmüştür. Bugünkü üretiminin verimi, seçkinliği ve kalitesi Yay Asansör’ü yarınlara taşıyacak en büyük garantidir.

Kayseri Yay Asansör Montaj , Bakım , Yürüyen Merdiven ve Modernizasyon konularında hizmetler veriyoruz.